Kralj se kasno ukazao: Šutalo i Barbir odveli Pločane u osminu finala

Piše Branko Kulidžan
26. rujna 2018. - 23:31
jadran_junak6-010918

Pred nešto više od 600 gledatelja Split nije uspio preći preko ušća Neretve u šestnaestini finala Hrvatskog kupa gdje ih je zaustavio Jadran LP pobjedom od 3:1, i tako ostvarili povijesni uspjeh kluba.

Od samog početka domaći su krenuli prema vratima gostiju preko Šutala u 7.minuti, a već u 14.minuti isti igrač pogađa za 1:0 sa kojim se rezultatom otišlo na odmor. Drugi dio donosi još otvoreniju igru plavih sa ušća Neretve i u 53. minuti Barbir povećava vodstvo na 2:0, dok u 57.minuti najbolji pojedinac današnjeg susreta Mihovil Šutalo direktno iz kornera postiže svoj drugi pogodak za vodstvo od 3:0.

Gosti bez ideje sa povremenim izletima bez završnice, tek u jednoj ozbiljnijoj akciju u 83. minuti ublažili su poraz pogotkom Kralja.

09. svibanj 2024 09:54