Domaći nogometšesnaestina kupa

Dinamo lagano do pobjede u Jarmini: susret su obilježili dvostruki strijelac Josip Drmić i trostruki asistent Daniel Štefulj

27. rujna 2022. - 17:53

Hrvatski nogometni prvak zagrebački Dinamo plasirao se u osminu finala SuperSport Hrvatskog kupa nakon što je u susretu 1/16 finala na gostovanju u Jarmini pred 2.000 gledatelja pobijedio Borince sa 4-0.

Premda je Ante Čačić zbog brojnih izostanaka reprezentativaca, mogao računati na samo 15 igrača, "Modri" su rutinski odradili posao na gostovanju kod člana međužupanijske lige Osijek-Vinkovci, odnosno petog razreda hrvatskog nogometa.

Sve je bilo gotovo nakon 20 minuta igre i vodstva Dinama 3-0. Do kraja susreta gosti su zabili još jedan pogodak. Susret su obilježili dvostruki strijelac Josip Drmić i trostruki asistent Daniel Štefulj.

Dinamo je pove u 11. minuti utakmice. Petar Bočjak je ubacio iz slobodnog udarca na peterac, golman Dalibor Prišćan je boksao loptu koja...

26. travanj 2024 04:45