Brazil pobijedio Argentinu, ali Maradona nije ogorčen

6. rujna 2009. - 14:35

U kvalifikacijama za SP 2010. nogometaši Argentine noćas su na svom terenu u Rosariju doživjeli poraz od ljutih rivala Brazilaca 1-3. Strijelac za Argentinu bio je Jesus Datolo (64), a pogotke za Brazil postigli su Luisao (24) i Luis Fabiano (31, 67). Ovom pobjedom Brazil je osigurao plasman na SP, a Argentinci još moraju strahovati za svoju sudbinu.

Brazilci su već na poluvremenu vodili 2-0 pogocima Luisaoa (24) i Luisa Fabiana (31). Dašak nade Argentini donio je Jesus Datolo u 64. minuti, a samo tri munute kasnije kontranapad Brazila u pogodak je pretvorio Luis Fabiano.

Bio je ovo treći poraz Argentine u pet kvalifikacijskih utakmica pod kormilom Diega Maradone. Također, to je tek drugi domaći poraz Argentine u povijesti kvalifikacija za svjetska prvenstva. Prvi se dogodio...

29. lipanj 2024 17:09