Domaći nogometGOST KOMENTATOR

Bivši napadač Hajduka o velikoj pobjedi Hrvatske: Odigrali smo kako smo i trebali odigrati

Piše Toni Bilić
14. studenog 2021. - 21:23

Na kraju smo pobijedili sretno, ali i zasluženo. Hrvatska je od prve minute dominirala, Rusi su došli isključivo s ciljem odigrati 0:0, a kad je tako, onda je i najslađe pobijediti ovako, Bog ih je kaznio da su sami sebi zabili gol. Teren je bio težak, posebno u drugom poluvremenu, kad se praktično nije moglo normalno odigrati akciju. No, izborni je pogodio sa zamjenama, ubacio je Livaju i Petkovića, igrače koji na takvom terenu svojom tehnikom mogu napraviti razliku.

Odigrali smo kako smo i trebali odigrati, Dalić je sve učinio logično, utakmicu su počeli Lovren i Vlašić jer najbolje poznaju ruske igrače. Doduše, vidjeli smo da Vlašić još nije u formi zbog male minutaže u Engleskoj. I zamjene koje je izbornik vukao tijekom utakmice bile su smislene, sve je učinio...

26. lipanj 2024 08:49