Domaći nogometmilan sačuvao 0:0 kod kuće

BAYERN UVJERLJIV Barcelonu čeka ozbiljan posao na Camp Nou

29. ožujka 2012. - 00:35

U prvim susretima četvrtfinala Lige prvaka Milan i Barcelona su na San Siru odigrali bez zgoditaka, 0:0, dok je Bayern pobjedom kod Marseillea od 2:0 praktički osigurao polufinale.

Najočekivaniji dvoboj četvrtfinala ovogodišnje Lige prvaka u Milanu okončan je bez zgoditaka, ali u nimalo dosadnoj utakmici. Milan ipak nije iskoristio slabije izdanje europskog prvaka, pogotovu na početku utakmice kada su Robinho i Zlatan Ibrahimović promašili čiste prilike. Već u 3. minuti Robinho je sam s deset metara poslao loptu daleko iznad vratiju, a u 14. minuti Ibrahimović je izašao sam ispred Valdeza, ali je vratar Barcelone zaustavio njegov šut iz blizine. Bila je to i borbena utakmica s puno uklizavanja i čvrstih starteva, te posve prigušeno izdanje Lea Messija, koji i dalje čeka...
05. srpanj 2024 16:13