Domaći nogometuzvrati četvrtfinala lige prvaka

Barcelona i Manchester United opravdali očekivanja

10. travnja 2008. - 00:48

Kao što se i očekivalo nogometaši Manchester Uniteda i Barcelone izborili su plasman u polufinale Lige prvaka.

Nakon što su u prvom susretu četvrtfinala u Rimu pobijedili Romu 2:0, u uzvratu igranom na Old Traffordu "Crveni vragovi" su slavili 1:0.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Carlos Tevez u 70. minuti nakon sjajnog ubačaja Owena Hargreaves. Nakon poraza na Olimpicu bilo je teško očekivati da Roma može prirediti iznenađenje na "Otoku". Gosti su najveću priliku za korak prema senzaciji imali u 30. minuti kada je Mancini izborio jedanaesterac, međutim Daniele De Rossi je pucao preko gola i tako uništio ionako male izglede talijanske momčadi.

Manchester United ovoga vikenda očekuje derbi protiv Arsenala, pa je Alex Ferguson odmorio nekoliko igrača. Cristiano...

29. lipanj 2024 04:56