StoryEditorOCM
ForumSKUPI ODMOR

HRT-ova voditeljica šokirana cijenom kave na Palmižani: ‘Gledate u lice mog bankrota, u Zagreb se vraćam s paštetom...‘

Piše Piše Scena SD
12. kolovoza 2023. - 17:23

Jedna od onih koji ovog ljeta uživaju u ljepotama Hvara je i HRT-ova voditeljica i psihologinja Antonia Ćosić.

Popularna Zagrepčanka provedene dane s našeg najsunčanijeg otoka dijeli s pratiteljima na društvenim mrežama, a na Tik Toku je objavila i objašnjenje što je to morska bolest.

- Lipi moji dragi ljudi, vodim vas na skupi Hvar. Ne sunčani, nego skupi. I dalje ne znam pričati dalmatinski, ali ću pokušati - započela je Antonia.

Otkrila je da je popila kavicu s kapućinom za koju se cijene na otoku kreću od 3, 4, 5 pa sve do 10 eura.

- Mlijeko koje stavljaju u tu kavu je nektar bogova, očito! - našalila se HRT-ovka.

Kako bi pobjegla od visokih cijena, odlučila je s društvom otići na mali otok Palmižanu, a tamo su je dočekale još veće cijene.

@antoniacosicc Živiš li za more, bez mora, s morem ili moren? Ili ti se pak živo fućka? Slani pozdravi s Hvara ? #dayinmylife #hvar #carpediem #palmižana #plaža #beachvibes #summer #beach ♬ Dreaming about the things that we could be - Dsippy

- Ja pameti nemam dovoljno, a ljubavi prema moru napretek! I ozbiljno razmišljam da to počnemo nazivati morskom bolešću. Fućkaš ono kad ti je na brodu loše, to kad ideš na more iako su cijene grozne, to je morska bolest! - zaključila je voditeljica.

29. travanj 2024 00:23