OstaloODBOJKA |

HRVATSKA SUPER LIGA Bilo je trenutaka kad je Dubrovnik dobro oznojio aktualne prvakinje

28. listopada 2020. - 19:27
S obzirom na prikazano ne možemo se oteti dojmu kako je trebalo biti još nekoliko poena na kontu Dubrovnika, pogotovo u prva dva seta (11 odnosno 15, dok je u trećem izborio 18). Njegov poraz 3:0 u zaostaloj utakmici 2. kola, koja je odigrana zbog loše epidemiološke situacije bez gledatelja, iza zatvorenih vrata dvorane u Gospinom polju, nije iznenađenje. Mladost je aktualni prvak, ali povratnik u najveći rang je imao minuta / trenutaka kad je dobro, dobro oznojio najbolju hrvatsku ekipu.

U prvom setu nije dozvolio Mladosti da odmah pobjegne, u drugom se vratio nakon bijega prvaka, a u trećem su najmlađe, koje su dobile priliku igrati protiv aktualnih prvakinja ugodno, baš ugodno iznenadile.

Hrvatska Superliga odbojkašica, 2. kolo: Dubrovnik - Mladost foto: Tonči Vlašić

Dubrovnik je pod vodstvom Mirjane Vreće, Pauline Prkačin, Marine Radić i Tomaža Jurišića protiv Mladosti igrao u sastavu Anđela Čuljak, Karla Burđelez, Nina Jakić, Mara Šilje, Marijeta Lolić, Ivana Marinović, Nora Đurić, Lucija Barač, Doris Buzolić, Martina Vreća, Ema Šušić, Gabriela Stipanović i Katarina Drobac.

Na svom kontu Dubrovnik ima tri boda, pobjedu i četiri poraza. Dijeli osmo mjesto u konkurenciji dvanaest ekipa. U subotu je gost Marina Kaštela, a zatim joj u trećem susretu kod kuće dolazi Olimpik, sastav iz donjeg doma. U prva dva nastupa u Gospinom polju u povratničkoj sezoni igrao je prvo protiv aktualnog doprvaka (Kaštela), a sad i protiv prvaka (Mladost). Bodove je uzeo u Poreču svladavši istoimenog domaćina sa čistih 3:0.
26. travanj 2024 09:29