"Vitezovima" u drugom dijelu utkamice popustila koncetracija, nisu uspjeli pobijediti Zagoru

Strijelci:0:1 Čirjak (30), 1:1 Gabrić (48), 2:1 Krajina (60), 3:1 Krajina (79)

ZAGORA: Lukač, Abramović, Maretić, Šupe (od 67. B. Šupe), Tarabarić (od 67. Božić), Zeljković, Ravlić, Mrčela, Topić, Gabrić, Krajina

Trener: Saša Glavaš

HV POSEDARJE: Pinčić, Zebić, Ivandić, Begonja, Čurjurić, Knežević (od 50. Jurjević-Adžić), Čirjak, Morić (od 74. Zdrilić), Sušić, Pranić, Jurjević

Trener: Ivan Šimurina

Nogometaši Viteza prvi dio susreta su odradili izvrsno, kada su i vodili zgoditkom Čirjaka, te završili poluvrijeme vodstvom. Domaćini se bude i nakon samo tri minute u drugom dijelu poravnavaju rezultat, a strijelac je bio Gabrić. Još je dva puta mrežu Jakova Pinčića bušio Krajina za konačnu pobjedu od 3:1. Vitezovima se nema što zamjeriti na igri, sve su dobro odradili, no „pali“ su nakon drugog primljenog gola. Izgleda da im je koncentracija popustila što su domaćini iskoristili.

02. svibanj 2024 06:55