SportTREĆA HNL-JUG

Primorcu tri, a Zadru bod sa gostovanja: evo koji igrači su se istaknuli u igri

Piše I.Gjergja
27. studenog 2021. - 18:22

I druga dva županijska predstavnika u ovoj ligi Primorac i Zadar odigrali su svoje utakmice u gostima.

Primorac je pobijedio Split, dok je Zadar igrao neodlučeno 2:2 sa Junakom u Sinju.

SPLIT – PRIMORAC 0:1

SPLIT – Igralište Park mladeži. Sudac: Lukša Klaić. Pomoćnici: Štampalija i Severinski.

Strijelac: 0:1 Marić (13).

Najbolji igrač: Nikola Marić (Primorac).

SPLIT: Mikačić, Melvan, Žužul (od 75. Vivodić), Barać, Babić (od 46. Granić), Kapetanović (od 46. Kukić), Jelavić, Gale, M. Kukoč, B. kukoč, Mamić (od 65. Tomičić). Trener: Ivan Radeljić.

PRIMORAC: Stojanov, Kulaš (od 78. Ninčević), Birkić, Bitunjac, Vodopija (od 90. Lokin), Klopp, Lazerevski, Musa, Bajić (od 89. Šindija), Marić, Jurišić. Trener: Marko Moravčić

Po vrlo teškom i natopljenom terenu gostujuća momčad dolazi zasluženo do bodova. Naime u 13. minuti najbolji igrač Primorca Nikola Marić je postigao zgoditaka za vodstvo, a na kraju se vidjelo da je to bio konačan rezultat, ove dopadljive utakmice. Domaća momčad je tijekom cijele utakmice igrala jalovo, bez prigoda, imali su u 88. minuti kazneni udarac koga nisu realizirali.

JUNAK – ZADAR 2:2

SINJ – Gradski stadion. Sudac: Renato Lacić. Pomoćnici: Čatipović i Kujunđić.

Strijelci:0:1 Blažević (7), 1:1 Vučković(9), 1:2 Blažević (45), 2:2 Mastelić (66).

Najbolji igrač: Vlatko Blažević (Zadar).

JUNAK: Ninčević, Manenica, T. Botica (od 62. baković), Mastelić, Maganić (od 86. Cikojević), Vučković, Markovina, Bilić, Vardić, P. Botica (od 46. Poljak), Jandrek. Trener: Mirko Labrović.

ZADAR: Pinčić, Iličić, Iveljić, Rokov, Banović, Blažević, Begonja, Bačkov (od 73. Vukadinović), Zrilić (od 79. Pranić), Stojčević (od 69. Bugarija), Buljat. Trener: Želimir Terkeš.

Zadrani su vodili no nisu uspjeli sačuvati to vodstvo na kraju svakom suparniku po bod. Istakao se u igri i postignutim zgodicima igrač Zadra, Vlatko Blažević, koji je bio dvostruki strijelac.

25. travanj 2024 06:38