SportNISU ZABORAVILI

Modrića dočekalo iznenađenje na gostovanju, nije se ovom nadao, pogledajte taj osmijeh...

Piše Sport SD
15. rujna 2024. - 09:53

U petom kolu španjolske La Lige Real Madrid slavio je u gostima kod Real Sociedada rezultatom 2:0. U prvom poluvremenu dvoboja u San Sebastianu najbolju priliku imao je hrvatski reprezentativac Luka Sučić, u 25. minuti pogodio je okvir gostiju.

Odmah na startu drugog dijela Sučić opet prijeti, iskosa je gađao suprotni kut vrata Courtoisa, zatresla se vratnica. Uslijedila je kazna, gosti iz Madrida u 58. i 75.minuti zabili su s bijele točke, sigurni izvođači bili su Vinicius Junior i Kylian Mbappé.

Sučić je u domaćem sastavu zamijenjen u 76. minuti, dok je Luka Modrić odigrao cijelu utakmicu za Madriđane.

Luka Modrić nedavno je (9. rujna) proslavio 39. rođendan, a Real Sociedad ga je iznenadio poklonom. Poklon je dobio i Luka Sučić (8. rujna napunio je 22 godine), a radi se o ilustraciji dvojice hrvatskih reprezentativaca.

Modrić u dresu Real Madrida, Sučić u dresu Real Sociedada, zagrljeni s hrvatskim šalom oko vrata, pogledajte...

15. rujan 2024 09:53