Vaterpolodomaćini uspješni

Vaterpolisti splitskog Mornara upisali prvu pobjedu na turniru Jadranske lige, Jadran i u svom drugom susretu slavio

26. studenog 2021. - 13:50

Vaterpolisti splitskog Mornara upisali su prvu pobjedu na prvom turniru regionalne vaterpolske Jadranske lige u Splitu nakon što su petak u 2. kolu svladali Primorac iz Kotora sa 13-12 (7-3, 2-4, 2-4, 2-1).

Mornar je bio odličan u prvoj četvrtini, koju je dobio sa 7-3, ali već u drugoj Primorac je došao na dva gola zaostatka, a do kraja treće četvrtine uspio je izjednačiti na 11-11. U zadnjoj dionici nije bilo golova sve do tri i pol minute prije kraja, kada je Roko Akrap pogodio za vodstvo Mornara 12-11. No, već u sljedećem napadu Đorđije Stanojević donosi izjednačenje Primorcu. Na kraju ponovno se istaknuo Roko Akrap, koji je 57 sekundi prije kraja zabio za pobjedu Mornara 13-12, koji nakon dva kola ima po jednu pobjedu i poraz.

Kod Mornara najbolji su bili Marin Vrdoljak...

20. travanj 2024 13:47