Vaterpololiga prvaka

Jugaši poraženi od Marseillea, vratili se nakon lošeg početka, ali onda ostali bez snage

10. studenog 2021. - 20:29

U ogledu 2. kola skupine B Lige prvaka vaterpolisti Juga su ostali bez domaće pobjede. Marseille je odigrao odlično te je slavio 14-9 (3-0, 3-4, 5-4, 3-1).

Vrlo loše je hrvatska momčad otvorila susret pa je tako nakon prve četvrtine Marseille imao prednost 3-0. Od početka druge dionice Jug se probudio te je pomalo spuštao zaostatak i tijekom treće četvrtine došao do izjednačenja (6-6).

Lov na suparnika očigledno je umorio igrače Juga koji su potom opet primili tri gola u nizu te se našli u zaostatku 6-9, a u posljednju četvrtinu Francuzi su ušli uz prednost 11-8.

Dubrovčani su potpuno potonuli početkom posljednje četvrtine kada je nestala bilo kakva šansa za preokret. Marseille je nanizao nova dva pogotka, pobjegao je na 13-8 i time je utakmica bila riješena.