Strani nogometliga prvaka

Olujno nevrijeme, Benzema i Pulišić obilježili bitku za finale Reala i Chelseaja

Piše Hina, PSD
27. travnja 2021. - 22:55

U prvom susretu polufinala nogometne Lige prvaka Real Madrid i Chelsea su na stadionu Alfredo di Stefano odigrali 1-1.

Sve zanimljivo dogodilo se u prvom poluvremenu, i to u teškim vremenskim uvjetima, odnosno kišnoj oluji koja je potopila Madrid.

Gosti su poveli u 14. minuti golom Christiana Pulišića, a izjednačio je Karim Benzema u 29. minuti.

Luka Modrić je odigrao cijeli susret za "Kraljevski klub", dok Mateo Kovačić nije nastupio za Chelsea zbog ozljede.

Londonski sastav je bio bolji, imao je više od igre i bolje prilike i ostao je dojam kako su "Bluesi" mogli izvući više od 1-1. Međutim, i remi s golom u gostima gura Chelsea u prednost uoči uzvrata na Stamford Bridgeu 5. svibnja.

Chelsea je pobijedio u svih pet gostujućih utakmica ove sezone u Ligi prvaka - kod...

19. travanj 2024 04:16