Strani nogometnije mu lako

Vratar Villarreala na udaru kritika nakon ‘horor‘ predstave protiv Liverpoola, neki komentari su urnebesni: ‘Taj ne može sačuvati ni PDF‘

Piše SPORT SD
4. svibnja 2022. - 10:36

Villarreal je do poluvremna uzvratne utakmice protiv Liverpoola u Ligi prvaka uspio anulirati prednost od 2:0 iz prvog susreta i izgledalo je kao da se sprema senzacija. Ipak, Liverpool je zabio tri gola i ipak prošao u finale dobrim dijelom zahvaljujući golmanu Villarreala Geronimu Rulliju.

Rulli je najprije pustio da mu Fabinho zabije kroz noge u 62. minuti. Samo pet minuta kasnije, opet je primio gol kroz noge, a ovoga puta strijelac je glavom bio Diaz, da bi Rulli poklonio Liverpoolu i treći gol bespotrebnim istrčavanjem do polovice terena koje je omogućilo Maneu da ga lako zaobiđe i zabije za konačnih 3:2, odnosno ukupnih 5:2 i prolaz dalje.

Rullijeva izvedba je izazvala salvu kritika i šala na njegov račun.

"Ovaj golman, to je šokantno, žao mi je, ali je tako....

25. travanj 2024 06:27