Strani nogometmoglo i uvjerljivije

Valencia svladala Barcelonu i nanijela Setienu prvi poraz na klupi Blaugrane

25. siječnja 2020. - 18:10

Nogometaši Valencije svladali su Barcelonu sa 2-0 (0-0) u najzanimljivijem dvoboju 21. kola španjolskog prvenstva, odigranom u subotu na stadionu Mestalla.

Pobjeda "šišmiša" mogla je biti i uvjerljivija, jer je već u 12. minuti Barcelonin vratar Ter Stegen obranio kazneni udarac koji je izveo Maximiliano Gomez, a 82. minuti je Valenciji poništen, čini se, potpuno regularan pogodak.

Domaća momčad je povela u 48. minuti, kad je s desne strane Gomez ušao u kazneni prostor i uputio loptu prema Barceloninom golu. Na putu prema Ter Stegenu loptu je slučajno skrenuo Jordi Alba i prevario svog vratara.

Maximiliano Gomez se dvostruko iskupio za promašeni kazneni udarac, kad je u 77. minuti sa 15 metara neometan uputio precizan udarac u donji lijevi kut Barceloninih vrata za konačnih...

20. travanj 2024 08:06