Strani nogometchelsea - real

U Londonu pada odluka o drugom putniku u finale Lige prvaka, Chelsea iz Madrida nosi vrijedan gol u gostima

5. svibnja 2021. - 13:25

Večeras ćemo saznati ime drugog putnika u istanbulsko finale koje je na rasporedu 29. ovog mjeseca. Chelsea iz Madrida nosi vrijedan gol u gostima. Prva utakmica završila je remijem 1:1.

Dominirali su “plavci“ većim dijelom susreta i žalit će možda za propuštenim prilikama. Pucao je vezni red Zidaneove momčadi, pogotovo u prvom poluvremenu. Luka Modrić, Casemiro i Toni Kroos nisu bili na svojoj uobičajenoj razini. Timo Werner promašio je “mrtvaca”, a šanse su se nastavila redati. Poveli su gosti već u 14. minuti pogotkom Christiana Pulišića na sjajno dodavanje neočekivanog asistenta Antonija Rudigera.

No, sreća nije potrajala dugo jer je već 15 minuta kasnije Karim Benzema iz ničega poravnao rezultat. Odlično se snašao 33-godišnji golgeter za svoj 71. gol u...

16. travanj 2024 14:25