Strani nogometliga prvaka

Trener Reala prokomentirao Modrićev promašaj s bijele točke: ‘Ne znam što se događa...‘

Piše Sport SD
13. prosinca 2023. - 08:14

Real Madrid grupnu fazu Lige prvaka završio je s maksimalnim učinkom, sinoć su na gostovanju u Berlinu slavili protiv Uniona rezultatom 3:2. Hrvatski reprezentativac Luka Modrić imao je priliku upisati se u strijelce, ali njegov udarac s bijele točke u 45. minuti obranio je vratar Ronnow.

Modrić je tako nastavio Realov niz promašaja s bijele točke, ranije ove sezone neprecizni su bili Joselu i Rodrygo. Nakon utakmice trener Reala Carlo Ancelotti prokomentirao je Modrićev promašaj:

AFP

- Ne znam što se događa, komplicirano je za objasniti. Modrić je hladan kod penala i najčešće ih zabija. Nadamo se da ćemo ih uskoro početi realizirati, pokušavamo na treninzima...

Luka Modrić odigrao je čitav susret za Real Madrid te je pokrenuo akciju za drugi gol, dok je Josip Juranović igrao do 82. minute za Union.

01. srpanj 2024 01:53