Tottenham u završnici slomio Wycombe: tri zgoditka su ‘tetrijebovi‘ zabili u posljednjih pet minuta utakmice

25. siječnja 2021. - 23:22

Nogometaši Tottenhama izborili su plasman u osminu finala FA kupa nakon što su dvoboju 16-ine finala na gostovanju pobijedili drugoligaša Wycombe sa 4-1.

Spursi su tek u samoj završnici uspjeli slomiti otpor domaćina postigavši tri gola u posljednjih pet minuta utakmice. Wycombe je poveo u 25. minuti golom Freda Onyedinma, a u posljednjim trenucima prvog dijela izjednačio je Gareth Bale. Sve do 86. minute Wycombe je držao remi, no tada je Harry Winks zabio za 2-1. Tanguy Ndombele je samo minutu kasnije povisio na 3-1, a isti je igrač u trećoj minuti nadoknade postavio konačnih 4-1 za Spurse.

Tottenham će u osmini finala gostovati kod Evertona. U posljednjem susretu 16-ine finala u utorak se sastaju Bournemouth i Crawley Town.

19. travanj 2024 06:21