Strani nogometpremier league

Tottenham rutinski do pobjede na gostovanju kod Sheffielda, susret obilježio sjajan pogodak Ndombelea

Piše Hina, PSD
17. siječnja 2021. - 17:11

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 19. kola engleskog nogometnog prvenstva Tottenham Hotspur je kao gost svladao Sheffield United sa 3-1 (2-0).

Tottenham je poveo 2-0 u prvom poluvremenu pogocima Auriera (5) i Kanea (40). Nadu domaćima nakratko je vratio McGoldrick (59), no samo tri minute potom Ndombele (62) je vratio gostima dva gola prednosti zahvaljujući sjajnom pogotku. Ndombele je vanjskom stranom kopačke idealno poslao loptu preko Ramsdalea u suprotni donji kut njegovog gola i postavio konačan rezultat

Ovom pobjedom četvrti Tottenham se bodovno izjednačio s trećim Liverpoolom, koji od 17.30 sati igra veliki derbi protiv Manchester Uniteda, oba sastava imaju po 33 boda, odnosno tri manje od vodećeg Manchester Uniteda. Na drugoj poziciji je Leicester City sa 35 bodova.