Strani nogometrusko prvenstvo

Rubin slavio protiv lidera Zenita: Makarov u sudačkoj nadoknadi ‘slomio‘ Lovrena za pobjednički pogodak

8. ožujka 2021. - 19:29

U susretu 21. kola ruskog nogometnog prvenstva Rubin je pobijedio lidera prvenstva Zenit sa 2-1, a u susretu su nastupili hrvatski reprezentativci Filip Uremović i Dejan Lovren.

Rubin je poveo u 41. minuti golom Đorđea Despotovića iz kaznenog udarca, a izjednačio je Sardar Azmoun u 75. minuti.

Pobjedu Rubinu donio je Denis Makarov golom u drugoj minuti sudačke nadoknade nakon što je "slomio" Lovrena i pogodio za 2-1.

Zanimljivo, Zenit je u devetoj minuti nadoknade mogao izjednačiti iz kaznenog udarca, no Juri Djupin je zaustavio udarac Artema Dzjube.

Uremović je odigrao cijeli susret za Rubin, baš kao i Lovren za Zenit.

U ranije odigranom susretu Lokomotiv je na gostovanju pobijedio Arsenal iz Tule sa 3-0.

Za moskovski sastav zabili su Fjodor Smolov (71), Murilo (75) i...

18. travanj 2024 02:40