Strani nogometkorak do titule

Real Madrid dva kola prije kraja ima četiri boda više od Barcelone: za tri dana pobjedom protiv Villareala mogu proslaviti naslov prvaka

14. srpnja 2020. - 00:13

U posljednjem susretu 36. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je na gostovanju pobijedio Granadu sa 2-1 i dva kola prije kraja prvenstva ima četiri boda više od Barcelone.

"Kraljevski klub" će za tri dana u Madridu imati priliku pobjedom protiv Villarreala osigurati 34. naslov španjolskog prvaka.

Real je protiv Granade odigrao odlično prvo i vrlo slabo drugo poluvrijeme, no i to je bilo dovoljno za tri boda.

Gosti su poveli u 10. minuti golom Ferlanda Mendyja nakon akcije u kojoj je sudjelovao i Luka Modrić. Samo šest minuta kasnije već je bilo 2-0. Modrić je uposlio Karima Benzemu koji je s krila ušao u kazneni prostor i sjajno pogodio. Francuski napadač je imao priliku i u 42. minuti, ali je Rui Silva fantastično obranio.