Strani nogometzanimljiva večer

Rakitić zabio u velikom preokretu Seville, poraženi PSG i Manchester United, rutinske pobjede Juventusa, Chelsea i Borussije Dortmund

4. studenog 2020. - 23:19

Nogometaši Seville pobijedili su Krasnodar sa 3-2 u susretu 3. kola E skupine Lige prvaka uz pogodak Ivana Rakitića, RB Leipzig je pobijedio PSG sa 2-1, a pobjede su upisali i Barcelona, Chelsea, Juventus, te Borussia Dortmund.

Krasnodar je na Sanchez Pizjuanu poveo sa 2-0, no Sevilla je uspjela okrenuti rezultat, pritom zabivši dva gola s igračem manje.

Magomed-Shapi Sulejmanov je doveo Ruse u vodstvo u 17. minuti, a samo četiri minute kasnije Marcus Berg je iz kaznenog udarca zabio za 2-0. Ivan Rakitić je u 42. minuti smanjio na 1-2 zabivši glavom na ubačaj Joana Jordana. U posljednjim trenucima prvog dijela domaćin je ostao s igračem manje nakon što je 'pocrvenio' Jesus Navas zbog ružnog prekršaja.

Ipak, Andalužani su s igračem manje uspjeli izjednačiti u 69....

25. travanj 2024 04:06