Strani nogometozlijedio se

Pioli nakon Rebićevog nezgodnog pada zbog kojeg je morao napustiti igru: Dobra vijest je da Rebić nije slomio ruku

27. rujna 2020. - 22:47

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić ozlijedio se u pobjedi Milana protiv Crotonea (2-0) u susretu 2. kola talijanskog prvenstva.

Rebić je u 56. minuti nezgodno pao na rame i strahovalo se od teške ozljede. Međutim, trener "Rossonera" Stefano Pioli je kazao kako ništa nije puklo.

"Dobra je vijest da Rebić nije slomio ruku. Nadamo se kako će se to i potvrditi i da njegova ozljeda neće zahtijevati duži izostanak. Nakon što smo ostali bez Ibrahimovića, imamo nedostatak igrača u napadu," poručio je Pioli.

Milan je na gostovanju pobijedio Crotonea sa 2-0. Gosti su poveli u posljednjim trenucima prvog dijela iz kaznenog udarca kojeg je izborio Ante Rebić, a realizirao Franck Kessie. Pobjedu Milana potvrdio je Brahim Diaz golom u 50. minuti.