Strani nogometburna nedjelja

Nogometna Europa: Ivan Leko izgubio kući, Favre dobio otkaz, Mou ostao bez pobjede

Piše V.B.
13. prosinca 2020. - 18:31

Vratari su obilježili utakmicu Crystal Palacea i Tottenhama koja je završila 1:1. Prvi je na scenu „stupio” domaći čuvar mreže Guaita koji je jedan naizgled bezopasan udarac Harryja Kanea s 25 metara po tlu pogrešno procijenio i lopta mu je prošla kroz ruke u mrežu.

Dogodilo se to u 23. minuti. U drugom poluvremenu Spursi su se opredijelili na čuvanje rezultata i to im se obilo o glavu u 81. minuti. Eze je ubacio iz slobodnog udarca, Hugu Llorisu lopta je ispala na petercu i Schlupp ju je pospremio u mrežu.

Do kraja je Tottenham jurnuo po sva tri boda, ali Guaita se tada iskupio fantastično obranivši zicer Kaneu i slobodni udarac Dieru.

Pored toga je i Davies pogodio gredu i tako je ostalo 1:1 što je svakako razočaranje za Josea Mourinha jer nije ovo prvi put ove sezone...

24. travanj 2024 11:30