Strani nogometpet strijelaca

Njemački prvak Bayern na startu prvenstva ‘nokautirao‘ Eintracht: sudeći po ovom nastupu neće osjetiti odlazak Lewandowskog

5. kolovoza 2022. - 23:50

Nogometaši njemačkog prvaka Bayerna krenuli su u obranu naslova uvjerljivom 6-1 pobjedom, ostvarenom na gostovanju u Frankfurtu kod Eintrachta, aktualnog pobjednika Europske lige.

Sudeći po prvom nastupu momčadi Juliana Nagelsmanna, odlazak Roberta Lewandowskog u Barcelonu neće se osjetiti na efikasnosti Bavaraca.

Već u 5. minuti Joshua Kimmich je iz slobodnog udarca sa 25 metara iznenadio domaćeg vratara Kevina Trappa koji je očekivao ubačaj, ali je Bayernov univerzalac odlučio izravno pucati pokraj jednog igrača u živom zidu i idealno je pogodio uz lijevu vratnicu. Već nakon pola sata Bayern je vodio 3-0. Za 2-0 je u 11. minuti strijelac bio Benjamin Pavard, a svoj prvi bundesligaški pogodak je u 29. minuti postigao Sadio Mane.

Gosti su na poluvrijeme otišli s prednošću...

26. travanj 2024 00:25