Nakon četrnaest odigranih kola Newcastle je i dalje bez pobjede

1. prosinca 2021. - 07:00

Nogometaši Newcastlea su odigrali i četrnaestu utakmicu u Premier ligi, ali i dalje nisu upisali pobjedu. Trenutačno su na sedam remija i sedam poraza.

Ovog utorka, u derbiju začelja i susretu 14. kola, Newcastle je na domaćem terenu odigrao 1-1 protiv Norwicha. Newcastle može čak biti i zadovoljan tim bodom jer je već od 9. minute imao igrača manje na travnjaku (Clark).

Unatoč desetorici na terenu Newcastle je poveo u 61. minuti kada je Wilson realizirao jedanaesterac, no tri boda do kraja susreta domaćin nije sačuvao. U 79. minuti je finski napadač Pukki sjajno reagirao i volej udarcem postavio konačnih 1-1.

Druga utakmica ovog utorka odlučena je u sudačkoj nadoknadi. Leeds je na svom stadionu pobijedio Crystal Palace 1-0, a jedini je pogodak postignut u 93. minuti. Tada je...

18. travanj 2024 04:40