Strani nogometbez promjene na vrhu

Najveći derbi engleskog nogometa završio bez pobjednika: Liverpool i Manchester United odigrali susret bez golova na Anfieldu

17. siječnja 2021. - 19:46

Nogometaši Liverpoola i Manchester Uniteda u velikom su derbiju 19. kola Premier lige na Anfieldu odigrali 0-0.

Takvim ishodom Manchester United zadržao je vrh ljestvice sa 37 bodova, dva više od drugog Leicester Cityja, a tri više od trećeg Liverpoola.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa Tottenham Hotspur je kao gost svladao Sheffield United sa 3-1 (2-0). Tottenham je poveo 2-0 u prvom poluvremenu pogocima Auriera (5) i Kanea (40). Nadu domaćima nakratko je vratio McGoldrick (59), no samo tri minute potom Ndombele (62) je vratio gostima dva gola prednosti.

Ovom pobjedom četvrti Tottenham ima po 33 boda, dok je Sheffield United ostao na posljednjem mjestu s pet bodova, čak šest manje od pretposljednjeg West Bromwich Albiona.

19. travanj 2024 22:29