Strani nogometteorija još postoji

Muriel ostavio Atalantu u utrci za prvaka: Gasperini ‘pocrvenio‘ nakon žestoke svađe s Mihajlovićem

21. srpnja 2020. - 21:39

Nogometaši Atalante svladali su kao domaćini Bolognu sa 1-0 u prvoj utakmici 35. kola talijanske Serie A i probili se na drugo mjesto prvenstvene ljestvice. Strijelac jedinog pogotka za momčad iz Bergama u 63. minuti bio je Kolumbijac Luis Muriel na dodavanje sunarodnjaka Duvana Zapate.

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić bio je u početnoj postavi Atalante i odigrao je prvo poluvrijeme. U 29. minuti je bio u izglednoj situaciji, ali je njegov udarac po sredini gola gostujući vratar Skorupski uspio zaustaviti. Na poluvremenu je Pašalića zamijenio Luis Muriel, strijelac pobjedničkog pogotka za Atalantu koja je od 36. minute bila bez prvog trenera Gian Piera Gasperinija, koji je isključen zbog prigovora.

Tri kola prije kraja, Atalanta je pobjedom ostala teoretski u igri i za...

18. travanj 2024 06:38