Strani nogometdobro izgledaju

Luka Modrić o šansama Reala za titulu: Još uvijek je prerano govoriti o naslovu ali zadovoljni smo kako se odvija situacija u prvenstvu

5. prosinca 2021. - 10:45
Real Madrid's Croatian midfielder Luka Modric (L) fights for the ball with Athletic Bilbao's Spanish midfielder Dani Garcia during the Spanish league football match between Real Madrid CF and Athletic Club Bilbao at the Santiago Bernabeu stadium in Madrid on December 1, 2021. (Photo by PIERRE-PHILIPPE MARCOU/AFP)Pierre-philippe Marcou

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić odigrao je subotu navečer svih 90 minuta u gostujućoj pobjedi Real Madrida nad Real Socedadom od 2-0 nakon čega je rekao kako je još uvijek prerano govoriti o naslovu prvaka premda njegova momčad ima osam bodova više od pratitelja Seville.

- Još uvijek je prerano govoriti o naslovu ali zadovoljni smo kako se odvija situacija u prvenstvu - izjavio je Modrić nakon utakmice u San Sebastijanu.

- Znali smo da će ovo biti jako teška utakmica no odigrali smo sjajno. Ovo su velika tri boda - dodao je u obraćanju medijima.

Golove za madridski sastav zabili su brazilski napadač Vincius u 47. minuti te srpski napadač Luka Jović u 57. minuti.

- Momčad je fizički jako dobro, što se može vidjeti na terenu. U rotaciju igrača ne...

18. travanj 2024 09:32