Strani nogometu samo 12 minuta

Liverpool je prvi finalist Lige prvaka: u fantastičnom drugom poluvremenu uzvratnog dvoboja ‘redsi‘ su izbušili ‘žutu podmornicu‘

Piše Toni Bilić
3. svibnja 2022. - 23:09

Liverpool je prvi finalist Lige prvaka, „redsi“ su nakon pobjede 2:0 na svom Anfieldu bili bolji od Villarreala i na gostovanju, na El Madrigalu su slavili s 3:2. No, nije sve bilo tako lako, Villarreal je na poluvremenu imao vodstvo 2:0, čime je poništio zaostatak iz prve utakmice. No, u nastavku je Liverpool krenuo odlučno po prolaz i momčad Jürgena Kloppa je u razmaku od 12 minuta zabila tri gola za preokret. Mora se priznati da im je u tome pomogao i domaći vratar Rulli, koji je kumovao prvom i trećem pogotku.

Villarreal je dva gola zabio na početku i na kraju prvih 45 minuta. Igrači Unaija Emeryja krenuli su od početka agresivno, utakmica je uvelike razlikovala od one prve na Anfieldu i već u 3. minuti nakon lijepe akcije zabio je Dia. Estupinan je s lijeve strane...

25. travanj 2024 11:59