Strani nogometjohn herdman

Kanadski izbornik ponosan je na svoje igrače unatoč teškom porazu od Hrvatske: ‘U prvih tridesetak minuta igrali smo kao najbolje svjetske momčadi‘

27. studenog 2022. - 23:26

U prvih tridesetak minuta smo igrali kao i najbolje svjetske momčadi, rekao je izbornik kanadskih nogometaša John Herdman nakon poraza od Hrvatske 1-4 u drugom kolu skupine F svjetskog prvenstva.

Unatoč tome što je Kanada povela golom Alphonsa Daviesa u drugoj minuti, na kraju je upisala visoki poraz od aktualnih svjetskih doprvaka. Kanada je time drugi puta poražena u skupini, nakon 0-1 protiv Belgije, čime je izgubila svaku šansu za osminu finala. No, ako ništa drugo, protiv Hrvatske je postigla svoj prvi pogodak u povijesti na svjetskim prvenstvima.

„Nije bilo lako Hrvatskoj protiv nas u prvih tridesetak minuta. Tada smo odigrali na razini najboljih svjetskih reprezentacija. Nažalost, drugi primljeni pogodak je prelomio utakmicu. Tada smo morali sve staviti na napad, a...

25. travanj 2024 08:01