Strani nogometnije ih išlo

Hrvati se danas nisu proslavili u Bundesligi: Kramarić promašio kazneni udarac, Gvardiol zabio autogol

13. kolovoza 2022. - 18:03

Andrej Kramarić je propustio realizirati kazneni udarac, ali je njegov Hoffenheim preokretom došao do prva tri boda u novoj sezoni njemačke Bundeslige pobijedivši Bochum sa 3-2, iako su gosti nakon prvih 13 minuta vodili sa 2-0.

Oba pogotka za Bochum postigao je Simon Zoller, prvog u 10. minuta, a drugog tri minute poslije. No, već u 23. minuti Hoffenheim je izjednačio. Cristoph Baumgartner je smanjio na 1-2 u 14. minuti, a Ozan Kabak je postigao izjednačujući pogodak devet minuta poslije.

Hoffenheim je do vodstva mogao doći u 59. minuti, ali je udarac hrvatskog reprezentativca Andreja Kramarića gostujući vratar Manuel Riemann obranio. Kramarićev promašaj se nije pokazao skupim, jer je u 88. minuti Izraelac Munas Dabbur donio pobjedu domaćoj momčadi i prva tri boda u novoj...

18. travanj 2024 08:29