Strani nogometmourinhova drama

Debitant iz Leipziga napravio veliki korak: Lloris spašavao koliko je mogao, ‘sterilni‘ Tottenham u teškoj situaciji

Piše Toni Bilić
19. veljače 2020. - 23:29

Nakon europskog prvaka Liverpoola u utorak, i drugi finalist iz prošle sezone, Tottenham, poražen je sinoć rezultatom 1:0. 'Spursi' su u još težoj situaciji jer su izgubili kod kuće, svladao ih je RB Leipzig pogotkom Tima Wernera iz jedanaesterca u 58. minuti. Tako je još jedan debitant u osmini finala Lige prvaka, osim Atalante, sinoć slavio i napravio veliki korak prema četvrtfinalu. Leipzig je od početka bio bolja momčad, Tottenham je bio 'sterilan', Jose Mourinho može opravdanje tražiti u ozljedama napadača Kanea i Sona. Tako je mjesto u vrhu napada zauzeo Lucas Moura, kojega se sjećamo iz prošlosezonskog polufinala, kada je hat-trickom u drugom poluvremenu uzvrata donio 'spursima' preokret protiv Ajaxa u Amsterdamu i plasman u finale.