Strani nogometkrenulo ga

Čop zabio u porazu Gijona, Real prosuo prve bodove

22. rujna 2016. - 00:20
cr7.JPG

Nogometaši madridskog Reala u susretu 5. kola španjolskog prvenstva odigrali su na svom Santiago Bernabeu samo 1-1 (0-1) protiv Villarreala i tako ispustili prve bodove u Primeri ove sezone.

Gosti su poveli u samoj završnici prvog poluvremena iz 11-erca kojega je realizirao Bruno Soriano (45+1-11m) nakon igranja rukom u kaznenom prostoru Sergija Ramosa, a stoper Reala se iskupio za svoju pogrešku golom za poravnanje na početku drugog poluvremena, u 48. minuti.

Usprkos pritisku, Real nije uspio postići i pobjednički pogodak, pa je tako prekinut njegov ni od 16 uzastopnih prvenstvenih pobjeda koji je trajao od 27. kola prošlog prvenstva.

Mateo Kovačić odigrao je čitavu utakmicu za "kraljevski" klub, dok Luka Modrić nije konkurirao za nastup.