Strani nogometante vukušić

Bivši hajdukovac zabio četiri gola na utakmici, vodeći je strijelac u slovenskom prvenstvu

Piše SN
10. srpnja 2020. - 06:52

U 32. kolu slovenskog nogometnog prvenstva Olimpija Dine Skendera deklasirala je posljednjeplasirani Rudar sa 5:0 uz briljantnu partiju Ante Vukušića koji je zabio čak 4 gola.

Vukušić je tresao mrežu u 1., 35., 40. i 46. minuti, dok je jedan pogodak, onaj drugi na susretu, u 17. minuti zabio dinamovac na posudbu Luka Menalo - pišu Sportske novosti.

Vukušić, bivši napadač Hajduka, na ovaj je način povećao svoj golgeterski konto u slovenskom prvenstvu na brojku 26 čime je i podebljao prednost na popisu najboljih topnika lige. U zadnja dva kola zabio je sedam golova, budući je prije četiri dana utrpao hat-trick Triglavu.

Na ljestvici Olimpija ima 65 bodova, četiri više od drugoplasiranog Celja i 7 više od trećeplasiranog Maribora.

20. travanj 2024 04:54