Strani nogometliga prvaka

Belgijski Club Brugge iznenadio Zenit, Lovren prekrasno zabio za poravnanje. Juventus i bez Cristiana Ronalda slavio u Kijevu

20. listopada 2020. - 21:42

Na otvaranju nove sezone nogometne Lige prvaka Club Brugge je u susretu iz F skupine u St Peterburgu pobijedio Zenit sa 2-1, dok je Juventus u dvoboju G skupine rutinski u Kijevu pobijedio Dinamo sa 2-0.

Nova sezona Lige prvaka započela je s iznenađenjem. Zenit je bio veliki favorit protiv Bruggea, no belgijski sastav je osvojio tri boda, a pobjednički pogodak gosti su zabili u trećoj minuti sudačke nadoknade..

Belgijski prvak je poveo u  63. minuti golom Emmanuela Dennisa. Charles de Ketelaere je dva puta pucao iz blizine, no oba puta je loptu blokirao Jaroslav Rakitski. Ipak, treći pokušaj Emmanuela Dennis je završio u ruskom golu. Domaćin je imao velikih prigovora traživši prekršaj Dennisa u začetku akcije, no francuski sudac Benoit Bastien je pokazao na...

18. travanj 2024 15:41