Strani nogometbundesliga

Bayern uvjerljivo slavio i opet ima devet bodova prednosti nad konkurencijom, Kramarić asistent u porazu Hoffenheima

2. travnja 2022. - 17:58

Hoffenheim je poražen kod kuće od Bochuma (1-2) u 28. kolu Bundeslige, a asitenciju za jedini gol domaćina ubilježio je Andrej Kramarić.

Kramarić je u 54. minuti namjestio gol Raumu za 1-1, no gosti su s dva gola Japanca Asama došli do važne pobjede. Kramarić je imao dvije velike šanse, a odigrao je cijelu utakmicu.

Bayern je u derbiju u Freiburgu pobijedio s 4-1 i opet ima devet bodova više od Dortmunda.

Za branitelja naslova zabili su povratnik nakon loma noge Leon Goretzka (58), Serge Gnabry (73), Kingsley Coman (82) i Marcel Sabitzer (90+6), a za Freiburg Nils Petersen u 63. minuti. Josip Stanišić je ostao na klupi Bayerna.

Šest kola prije kraja prvenstva vodi Bayern sa 66 bodova, Dortmund ima utakmicu manje i 57 bodova, a treći Leverkusen učvrstio se na poziciji s 51...

20. travanj 2024 15:14