Strani nogometbundesliga

Bayern utrpao šest komada Schalkeu, Beljo upisao dvije asistencije u porazu Augsburga

13. svibnja 2023. - 18:30

Nogometaši minhenskog Bayerna pobijedili su na svom terenu Schalke s 6-0 u utakmici 32. kola njemačke Bundeslige, dok je Dion Drena Beljo bio dvostruki asistent u porazu Augsburga.

Bavarci su ogromnom pobjedom nad davljenikom Schalkeom povećali svoje vodstvo na ljestvici.

Strijelci za Bayern bili su Thomas Müller u 21., Joshua Kimmich iz jedanaesterca u 29., Serge Gnabry. u 50. i 66., Mathis Tel u 80. i Nusair Mazraoui u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Bayern je na prvom mjestu ljestvice sa 68 bodova, četiri više i utakmicom više od drugoplasirane Borussije Dortmund. Schalke je na 16. poziciji sa 30 bodova.

Bochum je kao domaćin svladao Augsburg 3-2, a Beljo je upisao dodavanje za oba gola gostiju. Prvo je u 29. minuti asistirao Meieru, a 85. minuti Yeoboahu. Augsburg još nije osig...

31. svibanj 2024 11:28