Strani nogometprvi paket

Andrej Kramarić se vratio na travnjake i to poslaio golom: Hoffenheim osigurao ‘europsko proljeće‘, Lille i Milan remizirali

26. studenog 2020. - 22:19

Nogometaši Hoffenheima osigurali su "europske proljeće" nakon što su u susretu 4. kola L skupine Europske lige na gostovanju pobijedili Slovan Liberec sa 2-0 i tako upisali četvrtu pobjedu.

Pobjedu njemačkom sastavu donijeli su Baumgartner golom u 77. minuti, te naš Andrej Kramarić koji je u 89. minuti realizirao kazneni udarac.

Bio je drugi Kramarićev pogodak u posljednja dva susreta otkako se vratio na teren nakon što se oporavio od koronavirusa.

U drugom susretu iz ove skupine Crvena zvezda je na gostovanju pobijedila Gent sa 2-0 golovima Petrovića (1) i Milunovića (58).

Hoffenheim ima 12 bodova, Crvena zvezda devet, Slovan tri, a Gent je bez bodova.

U skupini H Lille i Milan su odigrali 1-1, nakon što su Francuzi u prošlom kolu slavili na San Siru sa 3-0.