Rukometrukomet

Šesti uzastopni poraz Splićanki: Sinjanke zagrljene i raspjevane proslavile pobjedu na Gripama

9. prosinca 2019. - 23:39

Večeras je naša fešta, večeras se vino pije... - zapjevale su zagrljene sinjske rukometašice nakon što su na Gripama protiv Splita 2010 došle do vrijedne pobjede u borbi za ostanak u prvoligaškom društvu. Vodile su cijelu utakmicu, a na njihovu agresivnu obranu (14 minuta isključenja) Splićanke nisu imale odgovor.

Predvođene iskusnom Marijom Hrgović-Tomić, zatim Ljubičić i Masnić te vratarkom Vugdelija Sinjanke su povele 7:3 i 11:6, u drugom poluvremenu uglavnom vodile između tri i pet golova razlike, a onda je Split 2010 stigao na 22:24 u 51. minuti. Međutim, vezani golovi Mažurin i Masnić potvrdili su zasluženu pobjedu Sinja i šesti uzastopni poraz Splita 2010.

Lokomotiva je upisala desetu pobjedu prema očekivanju bez većih problema. Pločanke su prve došle u...

16. travanj 2024 15:47