Rukometpotučeni do koljena

Niti nova šok terapija nije dala rezultata: PPD Zagreb doživio je novi težak poraz u Ligi prvaka, Celje ih je nadigralo

21. listopada 2020. - 23:48

Niti promjena trenera nije pomogla da PPD Zagreb ostvari prvu pobjedu u B skupini Lige prvaka, nakon što je u susretu petog kola izgubio u Areni od Celje Pivovarne Laško sa 22-30 (14-16).

Vlado Šola je preuzeo PPD Zagreb 9. listopada umjesto Igora Vorija i u prvom nastupu pod njegovim vodstvom Zagreb je izgubio na gostovanju kod Barcelone (27-45). Očekivalo se kako bi hrvatski prvak mogao do prvih bodova protiv Celja, koje je kao i Zagreb startalo sa četiri poraza, no i slovenski sastav se pokazao kao nepremostiva prepreka.

Hrvatski prvak je odlično ušao u susret i nakon osam minuta igre poveo je 5-1. Međutim, Celje je uzvratilo serijom 10-2 i gosti su nakon 20 minuta igre imali +4 (11-7) i do kraja susreta više nisu ispuštali prednost. Četiri pogotka imali su u još dva...

18. travanj 2024 06:20