Rukometbudućnost

Balićevi i Metličićevi kadeti treći u Hrvatskoj: u svojim redovima imaju najboljeg srednjeg i desnog vanjskog igrača

21. svibnja 2021. - 16:11

Rukometni klub Balić&Metličić postigao je novi veliki uspjeh na PH U-17 za kadete koje je održano u Poreču osvajanjem 3.mjesta u konkurenciji 16 najboljih klubova Hrvatske.

Mladi Splićani predvođeni trenerskim dvojcem Ivanom Balićem i Ljubom Vukićem pobijedili su redom Sesvete, Karlovac i Maksimir Pastelu , u polufinalu su izgubili od prvaka iz Valpova RK Valpovka (26-20) , a u borbi za brončanu medalju slavili su protiv Varaždina 1930 (26-22).

Ovo je peta medalja sa završnica PH za mlađe dobne kategorije kluba koji je od osnutka do danas prisutan na svim završnim turnirima mlađih kategorija.

-Jako sam zadovoljan, ovo je moja prva trenerska medalja, sigurno da je za klub ovo pokazatelj odličnog rada. Nama je cilj da stvorimo mlade igrače koji će moći igrati u našoj seniorsko...

27. travanj 2024 22:16