Ostalofutsal

Vrgorac i Novo Vrijeme finalisti neslužbenog izdanja hrvatskog Superkupa

Piše Vedran Babić
23. rujna 2021. - 23:01

Domaćin Vrgorac i Novo Vrijeme finalisti su neslužbenog izdanja hrvatskog Superkupa u futsalu. U uzbudljivom prvom polufinalu Vrgorac je s ukupnih 8:7 boljim izvođenjem šesteraca porazio Crnicu nakon što je poslije 40 minuta igre bilo 3:3.

Gosti iz Šibenika dvaput su vodili golovima Žilića (7. minuta) i Perića (14.), no Govorko (11.) i Turić (15.) vratili su Vrgorac pa se izjednačenim rezultatom otišlo na odmor. U 32. minuti domaći kapetan Martinac pogodio je za preokret, no Crnica se nije predala već je, igrajući bez golmana, izjednačila na 3:3 golom Subotića 20 sekundi prije kraja.

U šestercima se u junaka prometnuo nominalno drugi vratar Vrgorca Marko Vučić. Do prednosti je prva došla Crnica jer je Bilić obranio udarac Gašpara u drugoj seriji, no Vučić je u...

17. travanj 2024 22:56