Ostalopreokret

Prva HMNL: Novo Vrijeme povelo u finalnoj seriji

20. svibnja 2022. - 21:58

Igrači Novog Vremena iz Makarske poveli su 1-0 u finalnoj seriji Prve HMNL. Svladali su u gostima Futsal Pulu s 2-1, u seriji koja se igra na tri dobivene utakmice.

Vrlo rano, već u četvrtoj minuti, pulska momčad je povela 1-0 golom Lolića. No, Novo Vrijeme je opet uspjelo preokrenuti rezultat i na kraju slaviti. Podsjetimo kako su Makarani u polufinalu dva puta gubili na gostovanju u Omišu kod aktualnog prvaka Olmissuma 1-0, ali su oba puta pobjeđivali 2-1.

Tako je bilo i ovaj put. Krajem prvog poluvremena izjednačio je Kazazić, dok je u drugom poluvremenu pobjednički pogodak za goste postigao Musinov. Inače, recimo kako su gosti tijekom utakmice tri puta pogađali domaći okvir vrata.

Novi prvak bit će momčad koja prva ostvari tri pobjede, a drugoj utakmici domaćin je...

19. travanj 2024 21:33