Ostalofutsal

Omišani se ne daju s vrha, Vrgorcu derbi protiv Futsal Dinama, dalmatinski dvoboji pripali Crnici i Squareu

Piše Frane Vulas, Tonči Vlašić, Krešimir Gulin, Mate Primorac
4. travnja 2022. - 13:50

Olmissum je pobjedom zadržao prvu poziciju i dva boda prednosti ispred Futsal Pule dva kola prije kraja, ali mora još u goste Novom Vremenu dok u Omiš dolazi Square. Nakon ranog vodstva Šibenčana domaći su preokrenuli s čak tri postignuta gola u idućoj minuti. Potom je Sekulić hat trickom otklonio sve dvojbe oko pobjednika. Bodove za bijeg s pretposljednje pozicije koja znači razigravanje za ostanak momčad trenera Tea Strunje tražit će u zadnja dva kola, u susjedskom okršaju s Crnicom i na gostovanju u Vrgorcu.

Zagrepčani su prijetili iz kontre, a jedno takvu u 10. minuti je za 0:1 realizirao Antonio Konsuo nakon što se oslobodio čuvara. Gašparov udarac minutu poslije prevario je sve, a Piplicu uhvatio na krivoj nozi za 1:1. U 15. minuti gosti su ušli u bonus s...

20. travanj 2024 14:49