Ostalofutsal

Olmissum i treću godinu zaredom izbacio Futsal Dinamo u četvrtfinalu Kupa

Piše Ivan Renić
28. studenog 2021. - 16:50

Olmissum je izborio Final Four pobjedom nad Futsal Dinamom u četvrtfinalu Kupa (5:3). Omišani su slavili iako je na početku izgledalo baš suprotno. Gosti su već u osmoj minuti imali dva pogotka prednosti. Zabili su Kanjuh i Novak.

Prvaci su se probudili i ušli u utakmicu u 13. kada na 1:2 smanjuje Sekulić, a samo dvije minute iza stvari je na početak vratio Pavić. Bilo je to sve što smo vidjeli od Dinama. Zeleno-plavi su od tada zagospodarili terenom i pokazali zašto im je mjesto u Elitnoj skupini Lige prvaka.

U svoju je mrežu zabio Mužar čime su domaći prvi put došli do prednosti, a šest minuta kasnije na dva gola razlike povisio je Marić. Svoj drugi pogodak za 5:2 je postigao Sekulić, a Dinamo je do kraja uspio tek ublažiti poraz golom Novaka u 30. minuti. Olmissum...

23. travanj 2024 16:23