Nedjeljna poslastica na Gripama: ‘Studenti’ traže novi zamah protiv uzdrmanih Omišana

Piše Ivan Renić
25. ožujka 2022. - 14:43

Šezdesetka kreće u suprotnom smjeru, nazad prema Splitu!

Na megdan Universitasu stiže Olmissum. „Studenti” će se s „gusarima” boriti u nedjelju u 17.30 na Gripama. AFCU se želi revanširati liderima za poraz s početka studenog na Ribnjaku. I onda su vjerovali u čudo, kako David može iznenaditi Golijata, no Omišani su se pokazali prejakima i na koncu slavili s 4:2.

Poveli su „studenti” već u drugoj minuti preko Gotovca , no zatim i nestali s terena. Domaći su im za samo pet minuta „složili” tri pogotka (Sekulić, Jurlina i Hrstić). Nadu u povratak unio je Kosor, no umjesto toga primili su i četvrti gol koji je zabio Horvat. Bio je to sjajan susret za gledatelje koji su uživali u vrhunskom futsalu, a ništa manje ne očekuje se ni ovaj put.