Nada pobjedom osigurala deveti uzastopni naslov

2. travnja 2011. - 19:34

Samo deset minuta šampionske igre bilo je potrebno Nadi da svlada Zagreb i osigura deveti uzastopni naslov. Ova generacija Splićana je tako na pravom putu da izjednači klupski rekord od deset naslova zaredom (od 1963 – 1973) i ostane zapisana u analima kluba jer se ni najstariji pratitelji ragbija ne sjećaju posljednjeg poraza Splićana u domaćem prvenstvu.

A moglo je biti i drugačije. Poveli su Zagrepčanini, već u prvom napadu preko Jureška. Izgledali su gosti izvrsno u tom razdoblju igre, brzi, rastrčani, efikansni. Tek su domaći u 33. minuti pogotkom Tonća Buzova i pretvaranjem Nina Rubelja stigli do prvog i jedinog vodstva u prvom poluvremenu od 17:13. Gosti odlično posloženi prvo su poluvrijeme okončali u svoju korist  odličnim udarcima Mijića i zgoditkom...

05. srpanj 2024 14:45