Medveščak produžio nadu, Salzburg odbio igrati u Ljubljani

6. ožujka 2011. - 22:36

Hokejaši Medveščaka pobijedili su u Ledenoj dvorani Doma sportova KAC iz Klagenfurta s 4-1 u četvrtoj utakmici četvrtfinalne serije doigravanja EBEL lige.

Produžili su "medvjedi" time nadu u preokret i plasman u polufinale. KAC nakon četiri utakmice vodi s 3-1 u pobjedama i samo mu još jedan trijumf nedostaje do plasmana među četiri najbolje momčadi lige. Sljedeća je utakmica na rasporedu u utorak u Klagenfurtu.

Zagrepčani su u nedjelju poveli već u četvrtoj minuti pogotkom Donalda Macleana. Prednost su domaći hokejaši povećali u drugoj trećini s dva gola Grega Daya, najprije u 22. minuti u situaciji s igračem više,a potom i pet minuta kasnije kad su snage na ledu bile izjednačene.

KAC je smanjio u 34. minuti preko Gregora Hagera u trenucima kad je "medvjedima" bio...

26. lipanj 2024 11:27